• Tel : 0 (505)103 40 07 - 0 (212) 232 7013
  • bilident@gmail.com

Hizmetlerimiz

ÜROLOJİDE PENİS PRP TEDAVİSİ (P-Shot )

Sertleşme sorunu – Priapus Shot® (P-Shot) penisin gençleşmesi ve yeni doku büyümesini uyarır.

Priapus Shot, erektil disfonksiyon ile mücadele eden erkeklerin daha güçlü, daha güçlü ve daha büyük ereksiyonlar elde etmesine yardımcı olur. Bu tedavi, hasar görmüş ve yaşlı dokuları canlandırmak için hastanın kendi vücudundan trombosit zengin plazma (PRP) kullanır. Platelet zengin plazma kendi vücudunuzdan geldiği için, diğer erektil disfonksiyon tedavilerinden daha etkili ve daha doğaldır. Priapus Shot ayrıca Peyronie Hastalığını etkin bir şekilde tedavi edebilir.

Kalıcı Sonuçlar Hedeflenir

?Merkezimizde hastanın yaşı ve hastalığın şiddetine göre 3 ayrı kit kullanılmaktadır. Kitler yardımıyla kanın hastadan alındığı ve PRP’nin ayrıldığı bir tekniktir. PRP alındıktan daha sonra, büyüme faktörlerini serbest bırakmaya yardımcı olmak için özel bir kimyasal tamponla aktive edilir ve böylelikle diyabet, hipertansiyon, vasküler hastalık, travma, radyasyon hasarı ve diğerleri gibi hastalıklardan penise yıllar süren hasarlar onarabilir. Avantajlar, penise kan akışını arttırmak ve böylece duyarlılığı ve hazzı arttırmak olabilir. Uygulama hastanede yapılır ve neredeyse ağrısızdır. Alerjik reaksiyon riski, hastanın kendi kanı kullanıldığı için neredeyse hiç yoktur.

Priapus Shot , kan akışınızdan alınan doğal, rejeneratif hücreleri kullanır . Bu hücreler, oldukça gelişmiş bir santrifüj kullanılarak sadece platelet açısından zengin plazmaya (PRP) rafine edilir . Platelet zengin plazmayı doğrudan penise uygulayarak, işlem yapılır Priapus Shot ( M-Shot da denir) denir. Penis pompası yani vakum kombine edilerek başarı daha da artırılır.

PRP, P-Shot ile ilgili çalışmalar eğri penisi düzeltmeye odaklanmış çalışmalardır nu nedenle, şu an itibariyle, PRP’nin ne etkili olduğunu kanıtlayan yeni çalışmalara ihtiyaç vardır.


;