• Tel : 0 (505)103 40 07 - 0 (212) 232 7013
  • bilident@gmail.com

Hizmetlerimiz

cerrahlık

Cerrahi uygulamalar için tasarlanan Proteal ürünleri (Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Rejeneratif Cerrahi ve Diğer).

PRP, Kemik İliği ve Adipoz Bakım Noktasında

Tek bir cihaz farklı doku tiplerini işler. Hücreler emotion ® teknolojisi, hasta hücrelerinin biyolojik ve terapötik potansiyelinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.

Kanıtlanmış teknoloji

4 ana özelliğe göre:

  • Tek diferansiyel yumuşak santrifüj
  • Sallanan Kova Rotoru
  • Spesifik üç fazlı döngü
  • Minimum işlem süresi

Yağ Aşılama için adiposit konsantre sistemi

Push.Out ® Sistemi, mikro yağ aşılamada kullanılacak adipositlerin kalitesini ve miktarını seçmeye izin verir ve adiposit fraksiyonundan proinflamatuar ajanların, kalıntıların, ilaçların ve yağın varlığını önemli ölçüde azaltır.

Yağın doğal biyolojik formülü ile korunmasına ek olarak, adiposit konsantrasyonunu PRP ile kolayca zenginleştirmek için tasarlanmıştır. Yağ dokusunun Proteal®'in PRP'si ile kombinasyonu anjiyogenezi iyileştirir ve reseptör bölgelerindeki iltihabı azaltır.

Yağ greftleri için kapalı, tek kullanımlık ve sertifikalı bir sistemdir. Lipo.pras ® kullanımını gerektirir Duografter ®II , bir Tıbbi Cihaz Sınıf IIa aksesuarları resterilisable olduğu.

Mikro yağ greftleme için herhangi bir tıbbi protokole adapte edilebilir, kullanımı kolaydır, yeniden üretilebilir ve uyarlanabilir. Ameliyat süresini kısaltır ve yağ greftleme kalitesini arttırır.


;