• Tel : 0 (505)103 40 07 - 0 (212) 232 7013
  • bilident@gmail.com

Hakkımızda

BİOTECK S.p.A

1990 yılı başlarında kurulan ve her geçen gün, teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim alanına yansıtan BİOTECK, Xenograft üretimini Ortopedi, Beyin Cerrahisi, Diş ve Çene Cerrahisi alanları için yapmaktadır. Lipidler ve proteinlerin ayrıştırılmasında, 37°C de Enzimatik De-Antijen yöntemini kullanmaktadır.

BİOTECK S.p.A., 40’ a yakın ülkeye ihracat yapan ve ürün çeşitliliği bakımından Dünya’ nın sayılı firmalarındandır. 2013 Yılı başından itibaren, tamamen yenilediği, en son teknolojik cihazlarla desteklediği yeni üretim binasına geçerek yeni ihtiyaçlara, daha kaliteli ve daha hızlı bir üretimle cevap verecektir. Uzun yıllardır Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz BİOTECK S.p.A., CE belgesine ve ISO 9001:2000, ISO 13485:2003 belgelerine sahiptir. Tüm ürünler, Sağlık Bakanlığı ve SGK onaylıdır.


 

BİLİDENT GROUP

1999 yılında ticari hayatına başlayan firmamız, kemik greft ürünlerindeki bilgi ve becerilerini değerlendirmek üzere, kemik grefti pazarına girmiş ve sektörde sayılı firmalardan birisi olmuştur. Teknolojik yenilikleri, Ulusal ve Uluslararası gelişmeleri, Fuarları, Kongreleri takip eden firmamız, daima en iyi hizmeti, doğru zamanda, doğru yerde, uygun fiyatta ve uygun kalitede sunmaya özen göstermektedir. Konusunda tecrübeli personelimizle hızlı, düzenli ve uygun hizmeti sunmaya özen göstermek en önemli prensiplerimizdir

;